HECHT

 

HECHT 1835

Elektrická řetězová pila

 

HECHT 1835


Detailní popis

Tato pila je základem pro snadnou práci se dřevem. Jako pohon zde slouží elektrický motor o příkonu 1800 W, díky jeho povaze se jedná o motor velmi tichý a prakticky bezúdržbový. Vzhledem k výkonu je pila vhodná zejména pro použití v dílnách, na stavbách či při řezání kolem domu.

Při konstrukci byly použity kvalitní součástky - díky použití kvalitních plastových a kovových částí je u pily zajištěno skvělé vyvážení, které snižuje únavu při práci. Naprostou samozřejmostí jsou pak integrované bezpečnostní prvky, jako například bezpečnostní řetězová brzda pro okamžité zastavení řetězu, pevná zubová opěrka či odlehčení pnutí přívodního kabelu. Integrováno je samozřejmě také automatické olejové čerpadlo. Stav oleje je možné průběžně vizuálně kontrolovat díky průhlednému ukazateli na nádržce.

Pila je dodávána s kvalitní lištou Hecht o délce 35 cm a řetězem 3/8", 1,3 mm. Čistá hmotnost bez lišty a řetězu je pouhých 4,3 kg. Rychlost řetězu je 12,1 m/s.

Parametry HECHT 1835

motor elektrický 230 V / 50 Hz
příkon 1800 W
délka lišty               35 cm
hmotnost (bez lišty a řetězu)  4,3 kg

 

 

HECHT 2216

Elektrická řetězová pila

 

pila elektrická

Detailní popis

Pila Hecht 2216 s elektrickým motorem o příkonu 2200 W je vynikajícím pomocníkem pro práci v zahradě a v okolí domu. S délkou lišty 40 cm bez problému zvládne nařezat i rozměrnější dřevo. Díky hmotnosti pouhých 4,3 kg je práce snadná. Díky funkci SOFT START je zajištěn plynulý rozběh motoru bez proudových nárazů (nevyhazuje jističe domovních rozvodů).

Ke konstrukci pily byly použity velice kvalitní kovové součástky a díly z odolného plastu. Díky tomu je zajištěna nejen odolnost, nízká hmotnost, ale i kvalitní vyvážení, které snižuje únavu při práci. Naprostou samozřejmostí jsou pak integrované bezpečnostní prvky, jako například bezpečnostní řetězová brzda pro okamžité zastavení řetězu, pevná zubová opěrka či odlehčení pnutí přívodního kabelu. Integrováno je samozřejmě také automatické olejové čerpadlo. Stav oleje je možné průběžně vizuálně kontrolovat díky průhlednému ukazateli na nádržce.

Parametry HECHT 2216

motor elektrický 230 V / 50 Hz
příkon 2200 W
délka lišty               40 cm
hmotnost (bez lišty a řetězu)  4,3 kg

 

 

HECHT 2240QT

Elektrická řetězová pila

 

pila elektrická

 

Detailní popis

Tato elektrická pila vybavená elektrickým motorem o příkonu 2200 W je vhodná pro řezání materiálu okolo domů, v dílnách či na stavbách. Díky elektrickému motoru vyžaduje naprosto minimální údržbu a její chod je tichý a ekologický.

Konstrukce pily je zhotovena z kvalitních plastových a kovových části, díky čemuž je při práci zajištěna dobrá stabilita a menší únava. Bezpečnostní prvky, jako bezpečnostní brzda řetězu, zubová opěrka či odlehčovač pnutí kabelu jsou u tohoto stroje naprostou samozřejmostí. Pila je vybavena automatickým olejovým čerpadlem a také regulací mazání řetězu. Díky průhledné části olejové nádržky je možné snadno kontrolovat hladinu zbývajícího oleje.

HECHT 2240 QT je pila vybavená systémem SOFT START - tento systém zaručí plynulé startování bez vyrážení jističů. Kromě toho je na pravé straně pily umístěn systém pro rychlé napínání řetězu. Díky němu je možné řetěz vyjmout a opětovně nasadit bez nutnosti použití nářadí či provedení složité montáže.

Hmotnost pily bez lišty a řetězu činí 5,4 kg . V balení je dodávána také kvalitní lišta americké firmy OREGON, spolu s řetězem 3/8", 1,3 mm. Maximální rychlost řetězu 12,1 m/s.

Parametry HECHT 2240QT

motor elektrický 230 V / 50 Hz
příkon 2200 W
délka lišty               40 cm
hmotnost (bez lišty a řetězu)  5,4 kg

 

 

HECHT 2439

Elektrická řetězová pila

 

HECHT 2439

Popis

Elektrická řetězová pila s příkonem 2400W, vybavená lištou OREGON o délce 40 cm a řetězem OREGON 3/8" mikro. Lehká demontáž lišty i řetězu pouze rukou. SOFT-START.

Parametry HECHT 2439

motor elektrický 230 V / 50 Hz
příkon 2400 W
délka lišty               40 cm
hmotnost (bez lišty a řetězu)  5 kg

 

 

HECHT 2416QT

Elektrická řetězová pila

 

HECHT 2416 QT - pila elektrická

Detailní popis

Kvalitní elektrická řetězová pila s motorem o příkonu 2400 W a délkou lišty 40 cm. Pila je vybavena plynulým rozběhem motoru SOFT START, ktrerý omezuje proudové nárazy při spuštění a díky tomu nedochází k vyhazování jističů domovních rozvodů. Zároveň je pila vybavena rychlonapínáním řetězů - napnutí řetězu díky tomu zvládnete bez použití nářadí.

Pila je neocenitelným pomocníkem v zahradách a v okolí domu. Elektrický motor zajistí vysokou spolehlivost bez složitého nastavování, zároveň díky němu bylo možné dosáhnout celkové hmotnosti pouhých 4,7 kg. Při konstrukci byly použity kvalitní součástky - díky použití kvalitních a odolných plastových i kovových částí je u pily zajištěno skvělé vyvážení, které snižuje únavu při práci. Naprostou samozřejmostí jsou pak integrované bezpečnostní prvky, jako například bezpečnostní řetězová brzda pro okamžité zastavení řetězu, pevná zubová opěrka či odlehčení pnutí přívodního kabelu. Integrováno je samozřejmě také automatické olejové čerpadlo. Stav oleje je možné průběžně vizuálně kontrolovat díky průhlednému ukazateli na nádržce.

Parametry HECHT 2416QT

motor elektrický 230 V / 50 Hz
příkon 2400 W
délka lišty               40 cm
hmotnost (bez lišty a řetězu)  4,7 kg

 

 

HECHT 936

Akumulátorová řetězová pila

 

HECHT 936 - pila accu

Detailní popis

HECHT 936 je skvělý pomocník při řezání menšího množství dřeva. Díky baterii se nemusíte starat ani o přívodní kabel a můžete se rovnou pustit do řezání. Baterie má napětí 36 V a jedná se o kvalitní Li-ion článek firmy Samsung s výdrží 2600 mAh. Díky tomu je s pilou možné nařezat například až 100x měkké dřevo o průměru 10 cm - časově se výdrž akumulátoru pohybuje okolo 30 minut, přičemž zpět na plnou kapacitu je možné jej nabít za 100 minut.

Při konstrukci byly použity kvalitní součástky - díky použití kvalitních plastových a kovových částí je u pily zajištěno skvělé vyvážení, které snižuje únavu při práci. Naprostou samozřejmostí jsou pak integrované bezpečnostní prvky, mezi něž se řadí například bezpečnostní řetězová brzda pro okamžité zastavení řetězu. Pila je dodávána s lištou OREGON o délce 30,5 cm. Samotná pila pak váží přijemných 5,1 kg.

Parametry HECHT 936

motor elektrický 36 V
typ pohonu akumulátorový
akumulátor 36 V Li-ion 2600 mAh
Rychlost nabíjení 100 min
délka lišty 30,5
hmotnost (bez lišty a řetězu)   5,1 kg

 

 

Náhradní baterie pro HECHT 936. Napětí 36 V DC, Li-on Samsung 2600 mAh.

 

baterie

 


 

 

HECHT 928R

Benzínová jednoruční řetězová pila

 

PROMO - pila benzínová

Detailní popis

Tato malá benzínová pila je vybavena 2-taktním motorem o výkonu 1,2 HP (0,9 kW) s objemem 25,4 cm3. Jedná se o skvělého pomocníka pro řezání materiálů několikrát do roka. Výhodou benzínového motoru je nezávislost na připojení k elektrické síti - s pilou se tak dostanete i na hůře přístupná místa.

Díky kvalitním použitým materiálům je dosaženo dobrého vyvážení. Samozřejmostí jsou integrované prvky jako bezpečností řetězová brzda, pevná zubová opěrka či háček pro zavěšení pily k opasku. Stejně tak je pila vybavena automatickým olejovým čerpadlem a primerem. Množství oleje, který bude uvolněn při provozu, je možné nastavit pomocí šroubu na pravé spodní straně pily.

K pile je dodávána kvalitní lišta Hecht s délkou 30 cm a řetězem o velikosti 3/8", 1,3 mm. Díky svým rozměrům má pila bez řetězu a lišty skvělou hmotnost pouhých 3,7 kg!

 

Parametry HECHT 928R

motor benzínový HECHT, 2-taktní
obsah 25,4 cm3
výkon 0,9 kW / 1,2 HP
karburátor neuvedeno
primer ano
délka lišty 30 cm
hmotnost (bez lišty a řetězu)    3,7 kg

 

 

HECHT 44

Benzínová řetězová pila

 

HECHT 44

Detailní popis

HECHT 44 je základní motorová pila s benzínovým motorem o objemu 45 cm3 a výkonu 2,7 HP (2,1 kW). Tato pila je vhodná pro uživatele, kteří řežou materiály několikrát do roka. Konstrukce pily je zhotovena z kvalitních plastových a kovových částí, které jsou umístěny tak, aby vyvážení pily bylo co nejlepší. Díky tomu není práce při řezání s HECHT 44 tolik namáhavá.

Naprostou samozřejmostí u tohoto stroje jsou integrované bezpečnostní prvky, jako například bezpečnostní řetězová brzda pro okamžité zastavení řetězu, pevná zubová opěrka. Obsaženo je také automatické olejové čerpadlo. Pro snadné startování je na pile také primer.

Stroj je dodáván s kvalitní lištou Hecht o délce 40 cm a s řetězem o velikosti 0,325", 1,5 mm. Hmotnost pily bez lišty a řetězu činí 5,4 kg.

Parametry HECHT 44

motor benzínový HECHT, 2-taktní
obsah 45 cm3
výkon 2,1 kW / 2,7 HP
karburátor neuvedeno
primer ano
délka lišty 40 cm
hmotnost (bez lišty a řetězu)    5,4 kg

 

 

 

HECHT 44 + BOX

 

HECHT 44 BOX

 


 

 

HECHT 939

Benzínová řetězová pila

 

HECHT 939

Popis

Motorová pila HECHT 939. Objem motoru 37,2 cm3. Výkon 1,7 HP. Hmtonost 4,5 kg. Délka lišty OREGON 35 cm. Primer.

Parametry HECHT 939

motor benzínový HECHT, 2-taktní
obsah 37,2 cm3
výkon 1,25 kW / 1,7 HP
karburátor neuvedeno
primer ano
délka lišty 35 cm
hmotnost (bez lišty a řetězu)    4,5 kg

 

 

HECHT 945

Benzínová řetězová pila

 

HECHT 945

Detailní popis

Oblíbená motorová pila za skvělou cenu, vhodná pro všechny chataře, chalupáře, ale i do lesa. Pila je poháněná 2-taktním benzínovým motorem o objemu 45 cm3 s výkonem 2,7 HP, díky kterému spolehlivě řeže i dřevo větších průměrů. Motor je vybaven kvalitním japonským karburátorem WALBRO pro hladký chod a dlouhou životnost. Standardní výbavou je 39 cm dlouhá, vysoce kvalitní lišta s řetězem 0,325“, oboje od předního amerického výrobce OREGON. Pro snadnější startování i v tuhých mrazech je pila vybavena primerem (nastřikovač paliva do karburátoru) a automaticky vypínaným sytičem.

Samozřejmostí je bezpečnostní brzda pro ochranu obsluhy a kovová zubová opěrka pro komfortní řezání. Kvalitní pogumovaná madla zajišťují pevný úchop a pohodlí při práci zvyšují velké gumové silentbloky, které účinně tlumí vibrace. Dobře přístupný vzduchový filtr umožňuje snadné čištění a údržbu.

Pila je vhodnou volbou pro běžné řezání na zahradě i v lese a kvalitním pomocníkem na všechny druhy dřeva. Hmotnost pily bez lišty je 5,3 kg. K pile je možné přikoupit také box pro převoz a uskladnění i další příslušenství.

Parametry HECHT 945

motor benzínový HECHT, 2-taktní
obsah 45 cm3
výkon 2,1 kW / 2,7 HP
karburátor Walbro
primer ano
délka lišty 39 cm
hmotnost (bez lišty a řetězu)    5,3 kg

 

 

 

HECHT 946T

Benzínová řetězová pila

(obal zdarma)

 

HECHT 946 T

Detailní popis

Kvalitní motorová benzínová pila poháněná 2-taktním motorem o zdvihovém objemu 45 ccm s výkonem 2,7 koně (2,1 kW). HECHT 946 T je skvělý pomocník při delším řezání dřeva a jiných materiálů, prováděného několikrát do roka. Konstrukce této pily je zhotovena z kvalitních dílů - díky tomu je pila dobře vyvážená a práce s ní je příjemná a méně vyčerpávající.

Bezpečnostní prvky, jako bezpečnostní řetězová brzda či pevná zubová opěrka, jsou standardem, který najdete i zde. Pila je dále samozřejmě vybavena automatickým olejovým čerpadlem. Množství vydávaného oleje na lištu je regulovatelné. HECHT 946 T má také gumové silentbloky, které zajišťují kvalitní odpružení. Pro snadný start je na těle umístěn primer. Pevné a jisté uchopení umožňuje kvalitní kovové madlo s gumovým potahem. Karburátor pochází od firmy WALBRO.

K pile je kromě obalu dodávána také lišta americké firmy OREGON o délce 39 cm, spolu s řetězem o velikosti 0,325", 1,5 mm. Hmotnost stroje je bez lišty a řetězu 5,3 kg.

Parametry HECHT 946T

motor benzínový HECHT, 2-taktní
obsah 45 cm3
výkon 2,1 kW / 2,7 HP
karburátor Walbro
primer ano
délka lišty 39 cm
hmotnost (bez lišty a řetězu)    5,3 kg

 

 

obal zdarma

 

GRATIS cover textile bag HECHT


 

 

HECHT 950

Benzínová řetězová pila

 

HECHT 950

Detailní popis

HECHT 950 je poloprofesionální benzínová pila s motorem o zdvihobém objemu 50,1 cm3 a výkonem 3 HP (2,2 kW). Motor je vybaven kvalitním karburátorem WALBRO s dlouhou životností, dekompresním ventilem a primerem pro snadné startování. Tato pila je vhodná pro častější a delší řezání materiálů. Bez problémů si poradí například s prořezáváním větví či řezáním většího množství palivového dřeva.

Při konstrukci byly použity kvalitní součástky - díky použití kvalitních platových a kovových částí je u pily zajištěno skvělé vyvážení, které snižuje únavu při práci. Naprostou samozřejmostí jsou pak integrované bezpečnostní prvky, jako například bezpečnostní řetězová brzda pro okamžité zastavení řetězu či pevná zubová opěrka. Integrováno je samozřejmě také automatické olejové čerpadlo.

Pila je dodávána s originální a kvalitní lištou OREGON spolu s řetězem o velikosti 0,325", 1,5 mm.

Parametry HECHT 950

motor benzínový HECHT, 2-taktní
obsah 50,1 cm3
výkon 2,2 kW / 3 HP
karburátor Walbro
primer ano

dekompresní ventil

délka lišty

ano

39 cm

hmotnost (bez lišty a řetězu)    5,5 kg

 

 

HECHT 950 + BOX

 

HECHT 950 BOX

 


 

 

HECHT 956

Benzínová řetězová pila

 

HECHT 956

Detailní popis

HECHT 956 je poloprofesionální benzínová pila s motorem o zdvihovém objemu až 56 cm3 a výkonu 3,2 HP (2,4 kW). Motor je vybaven dekompresním ventilem, kvalitním karburátorem WALBRO a primerem. Svými specifikacemi je pila vhodná pro častější řezání materiálů a bez jakýchkoliv problémů si poradí s prořezáváním větví, větším množstvím palivového dřeva. Vhodná je také pro kácení stromů a řezání velkých špalků.

Bezpečnostní prvky, jako bezpečnostní řetězová brzda či pevná zubová opěrka jsou samozřejmě standardem, který nechybí ani zde. Pila je také vybavena automatickým olejovým čerpadlem. Množství vydávaného oleje na lištu je regulovatelné. HECHT 956 má také gumové silentbloky, které zajišťují kvalitní odpružení. Pevné a jisté uchopení umožňuje kvalitní kovové madlo s gumovým potahem.

Tento stroj je dodáván s lištou od americké firmy OREGON o délce 45 cm spolu s řetězem o velikosti 0,325", 1,5 mm. Délka lišty od r.v. 2013 byla na přání zákazníků snížena na 39 cm - pro běžnou práci je dostatečná a má nižší hmotnost. Pila je s ní obratnější a zlepšilo se i její celkové vyvážení. Hmotnost pily bez lišty a řetězu je 5,1 kg.

Parametry HECHT 956

motor benzínový HECHT, 2-taktní
obsah 56 cm3
výkon 2,4 kW / 3,2 HP
karburátor Walbro
primer ano

dekompresní ventil

délka lišty

ano

39 cm

hmotnost (bez lišty a řetězu)    5,1 kg

 

 

HECHT 962

Benzínová řetězová pila

 

HECHT 962 - benzínová pila

 

Detailní popis

HECHT 962 je poloprofesionální benzínová pila s motorem o zdvihovém objemu 62 cm3 a výkonu 4 HP (3 kW). Motor je vybaven dekompresním ventilem, kvalitním karburátorem WALBRO a primerem. Svými specifikacemi je pila vhodná pro čestější řezání materiálů a bez jakýchkoliv problémů si poradí s prořezáváním větví, větším množstvím palivového dřeva. Vhodná je také pro kácení stromů a řezání velkých špalků.

Bezpečnostní prvky, jako bezpečnostní řetězová brzda či pevná zubová opěrka jsou samozřejmě standardem, který nechybí ani zde. Pila je také vybavena automatickým olejovým čerpadlem. Množství vydávaného oleje na lištu je regulovatelné. HECHT 962 má také gumové silentbloky, které zajišťují kvalitní odpružení. Pevné a jisté uchopení umožňuje kvalitní kovové madlo s gumovým potahem.

Tento stroj je dodáván s lištou od americké firmy OREGON o délce 50 cm spolu s řetězem o velikosti 3/8", 1,3 mm. Hmotnost pily bez lišty a řetězu je 6,3 kg.

Parametry HECHT 962

motor benzínový HECHT, 2-taktní
obsah 62 cm3
výkon 3 kW / 4 HP
karburátor Walbro
primer ano

dekompresní ventil

délka lišty

ano

50 cm

hmotnost (bez lišty a řetězu)    6,3 kg