HUSQVARNA

 

HUSQVANA 136LiHD50

Akumulátorový plotostřih

 

image

Popis

Tiché, lehké, perfektně vyvážené a velmi snadno ovladatelné nůžky na živé ploty pro náročné uživatele, zahradníky a krajináře. Mají vynikající ergonomii a vyvážené rozložení hmotnosti. Li-ion baterie zajišťuje dlouhou výdrž a špičkový výkon. Nízká hladina hluku zlepšuje pracovní podmínky a snižuje rušivý efekt pro okolí.

Parametry HUSQVARNA 136LiHD50

Baterie Li-ion 36 V             
Délka lišty               50 cm
Hmotnost 3,8 kg

 

 

HUSQVANA 122HD60

Benzínový plotostřih

 

image

Popis

Plotostřih Husqvarna 122HD60 se vyznačuje nízkou hlučností a nízkou váhou a je proto určen pro hobby použití. Dobře se startuje díky funkci Smart Start®. Má nastavitelnou zadní rukojeť.

Parametry HUSQVARNA 122HD60

Objem                        21,7 cm3         
Výkon 0,6 kW
Délka lišty               59 cm
Hmotnost 4,9 kg

 

 

HUSQVANA 226HD75S

Benzínový plotostřih

 

image

Popis

Husqvarna 226HD75S je mimořádně dobře vyvážený a robustní plotostřih s dvojitým ostřím a motorem X-Torq ®. Robustní konstrukce zaručuje dlouhou životnost stroje i při těžkých provozních podmínkách. Zadní rukojeť je nastavitelná, což ulehčuje stříhání živých plotů po stranách a shora.

Parametry HUSQVARNA 226HD75S

Objem                        23,6 cm3         
Výkon 0,85 kW
Délka lišty               75 cm
Hmotnost 6 kg

 

 

HUSQVANA 325HD75x

Benzínový plotostřih

 

Popis

Husqvarna 325HD75x byl navržen tak, aby vznikla kombinace dobrého ergonomického designu, vysoké kvality a vynikající schopnosti střihání. Tento stroj je vybaven motorem Husqvarna E-TECH® a systémem LowVib® pro snížení úrovně vibrací. Zadní rukojeť je nastavitelná, což ulehčuje stříhání živých plotů po stranách a shora. Plotostřihy Husqvarna jsou konstruovány tak, aby práci vykonávaly efektivně, jsou navrženy jako celek od ergonomické konstrukce, precizní stříhací síly, vyvážení a ovládání až po celkový pocit z tohoto stroje.

Parametry HUSQVARNA 325HD75x

Objem                                  24,5 cm3        
Výkon 0,7 kW
Délka lišty               73,5 cm
Hmotnost 6,3 kg

 

 

HUSQVANA 327HE3x

Benzínový tyčový plotostřih

 

image

Popis

Velmi flexibilní, profesionální tyčový plotostřih s nastavitelnou stříhací lištou. Motor slouží jako protizávaží ke stříhacíí liště a stroj je tak skvěle vyvážen a dobře se s ním pracuje. Dosah plotostřihu a nastavitelná stříhací lišta umožňují ošetřovat vysoké i nízké keřové porosty s použitím žebříku nebo pojízdné plošiny. Plotostřih je vybaven motorem E-TECH® II.

Parametry HUSQVARNA 327HE3x

Objem                                  24,5 cm3        
Výkon 0,9 kW
Délka lišty               55 cm
Hmotnost 6,5 kg

 

 

HUSQVANA 327P5x

Benzínová vyvětvovací pila

 

image

Popis

Vyvětvovací pila poháněná motorem E-TECH® II s rychlou akcelerací a snadným startováním. Univerzální řezací hlava usnadňuje práci v hustých stromech a keřích bez použití žebříku nebo zdvihací plošiny. Nízká hmotnost a dobré vyvážení umožňují zaujmout pohodlný pracovní postoj. Motor umístěný vzadu snižuje možnost vdechování výfukových plynů. Řezací hlava má nastavitelné, automatické mazání řetězu. Dělená nosná trubka umožňuje snadnou přepravu a skladování.

Parametry HUSQVARNA 327P5x

Objem                                  24,5 cm3        
Výkon 0,9 kW
Maximální délka 350 cm
Hmotnost 6,4 kg

 

 

HUSQVANA 327PT5S

Benzínová vyvětvovací pila

 

Popis

Husqvarna 327PT5S je robustní vyvětvovací pila s teleskopickou tyčí. Univerzální řezací hlava usnadňuje dosáhnout i do husté koruny stromů nebo keřů bez použití žebříku nebo plošiny. Nízká hmotnost, dobrá vyváženost a motor umístěný vzadu poskytují pohodlný pracovní postoj a snížení emisí výfukových plynů. Štíhlá řezací hlava má nastavitelné a automatické mazání řetězu. Teleskopická tyč umožňuje rychlé nastavení délky podle potřeby.

Parametry HUSQVARNA 327PT5S

Objem                                  24,5 cm3        
Výkon 0,9 kW
Maximální délka 397 cm
Hmotnost 7,3 kg